Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ASUS DSL-AC56U, AC1200 Dvoupásmový modemový VDSL/ADSL router, vysoký výkon ve standardu AC; 300 + 867 Mb/s

Dvoupásmový modemový VDSL/ADSL router DSL-AC56U podporující standard 802.11ac Souběžný provoz ve dvou pásmech: 867Mb/s v pásmu 5GHz a 300Mb/s v pásmu 2,4GHz Dva porty WAN pro DSL a ethernetové připojení rozšiřují možnosti výběru – router nebo DSL modem

Cena bez DPH /  Cena s DPH
115.81 EUR 138.97 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.16 EUR 12.19 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ASUS RT-AC1200G+, Dvoupásmový router Wireless-AC1200

Možnost souběžného připojení ve dvou pásmech a standard 802.11ac jsou zárukou rychlosti přenosu dat až 1167 Mb/s, což je ideální pro přehrávání online videa v rozlišení 4K ze služeb YouTube a Netflix. 4 pevné 2dBi antény...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
73.66 EUR 88.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Napájecí zdroj 12V/1A pro NanoStation, WispStation.. Zd12V

Spínaný napájecí zdroj 12V, 1A pro aktivní prvky s odpovídajícím vstupním napětím (např. NanoStation2, Nanostation5, WispStation atd.). • compact size AC adapter • input voltage: 100-240 V AC, 47-63 Hz • output voltage: 12 V DC, 1000 mA • 2.1 mm j

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.34 EUR 5.21 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
König SAS-CAM1200 - Kopulová CCTV kamera 700 TVL, černá

Kamera s vysokým rozlišením v kompaktním kopulovém krytu umožňující diskrétní pozorování a zabezpečení prostorů. Je vybavena infračervenými LED pro podporu nočního vidění. Součástí je dvacetimetrový propojovací kabel. Volitelná kamera pro: SAS-SETDVR35

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.67 EUR 48.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k

Gigabitový média konvertor sítě Ethernet MC210CS Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX. Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km. •Podporuje rych

Cena bez DPH /  Cena s DPH
38.74 EUR 46.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link anténa všesměrová TL-ANT2409CL - 9dBi 2.4GHz Indoor RSMA

Vnitřní všesměrová anténa 2,4GHz 9dBi TL-ANT2409CL Velmi jednoduchá instalace, není potřeba žádný software 9dBi všesměrový chod zesiluje váš signál ve větším rozsahu RP-SMA samičí konektor pracuje se zařízeními vybavenými samčím RP-SMA konektore

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.04 EUR 6.05 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1008D Switch 8xTP 10/100/1000Mbps, plastový

8portový gigabitový stolní switch TL-SG1008D 8 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 80 % Plastový obal, stolní nebo nástěnné provedení Zapojen

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.06 EUR 19.27 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer C2 dual Gigabit router, 4x GLAN, 300 + 433Mbps AC900

Bezdrátový gigabitový router s duálním pásmem AC750 Archer C2 Podporuje standard 802.11ac – další generaci Wi-Fi Simultánní 2,4GHz 300Mbit/s a 5GHz 433Mbit/s připojení, celková dostupná šířka pásma 733 Mbit/s 2 odnímatelné externí antény poskytují

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.76 EUR 38.11 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-MR6400, 4G LTE Router, 2.4GHz, 300Mbps, 2x vestavěná WiFi + 2x LTE anténa

300Mbit/s bezdrátový N LTE Router TL-MR6400 Sdílejte vaši LTE síť multiple Wi-Fi zařízením a užívejte si stahování až 150Mbit/s Rychlosti N bezdrátového připojení až 300Mbit/s Integrovaná anténa poskytující stabilní bezdrátové připojení Nepotře

Cena bez DPH /  Cena s DPH
80.02 EUR 96.02 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
QNAP TS-231P2-1G (1,7GHz/1GB RAM/2xSATA)

TS-231P je výkonné a přesto snadno použitelné síťové úložné centrum na zálohování, synchronizaci, dálkový přístup a domácí zábavu s nabídkou celé řady praktických funkcí i aplikací, jako například Notes Station (vytváření digitálních poznámek v zabezpečen...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
216.07 EUR 259.28 EUR
SKLADOM :  Áno 
 
 

 
 
 
 
TP-Link TL-WN821N Wireless USB adapter 300Mbps

Bezdrátový N USB adaptér 300 Mbit/s TL-WN821N Bezdrátové připojení N s vysokou rychlostí je ideální pro VoIP a streamování videa Technologie MIMO zajišťuje silnější průchodnost signálu, širší bezdrátové pokrytí a z toho pramenící lepší výkon a st

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.65 EUR 7.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN822N Wireless USB adapter 300Mbps

Vysokovýkonný bezdrátový USB adaptér 300 Mbit/s TL-WN822N Rychlost 11 N přináší nejlepší streaming HD videa a VoIP Dvě externí antény zaručují lepší příjem a vysílání signálu Snadná ochrana bezdrátové sítě šifrováním prostřednictvím stisknutí tl

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.70 EUR 12.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN823N Wireless USB mini adapter 300 Mbps

Bezdrátový Mini N USB adaptér 300 Mbit/s TL-WN823N Rychlost 300 Mbit/s bezdrátového připojení je ideální pro plynulé HD video, streaming hlasu a hraní online her Miniaturní design pro snadnou přenosnost se spolehlivým výkonem Režim SoftAP – vytv

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.21 EUR 8.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
QNAP TS-431P2-1G (1,7GHz/1GB RAM/4xSATA)

TS-431P je výkonné, a přesto snadno použitelné síťové úložné centrum na zálohování, synchronizaci, dálkový přístup a domácí zábavu s nabídkou celé řady praktických funkcí i aplikací, jako například Notes Station (vytváření digitálních poznámek v zabezpeče...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
288.14 EUR 345.77 EUR
SKLADOM :  Áno 
 
 

 
 
 
 
Delock Keystone Box 8-portový, nástěný

Tento prázdný box od Delocku může být použit jako krabička na stěnu nebo volně stojící. Se svými normalizovanými rozměry je vhodný pro snadnou montáž dvou Keystone modulů. Specifikace • Osm Keystone portů 19,2 x 14,9 mm • Vedení kabelů 180° • Integrovan...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.13 EUR 3.76 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Power-over-Ethernet sada

Sada pasivního Power Over Ethernet (splitter + injektor) pro napájení AP po ethernetovém kabelu. Na kratší vzdálenosti je většinou možné využít k AP standardně dodávaný napájecí adaptér. Pasivní PoE využívá volné dráty v Ethernetovém kabelu a po nich pos...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.17 EUR 2.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB260GS 5-portový gigabit switch, SFP

RouterBOARD RB260GS je nástupce RB250GS. 5-ti portový gigabitový web management smart switch běžící na novém proprietárním softwarovém řešení Mikrotiku SwOS. Dodávaný jako komplet v indoor plastovém case spolu se zdrojem jako hotové SOHO řešení. Jeden gi...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
29.26 EUR 35.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
4-portový pasivní POE injektor panel

Panel integrující 4 pasivní POE injektory vhodný pro napájení až čtyř aktivních prvků. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s integrovaným extraktorem po UTP kabeláži. Provedení 2.1mm DC zásuvkou a LED kontrolkou provoz

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.27 EUR 8.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RBGrooveA-52HPn outdoor AP 2,4/5 GHz , 1x LAN, 128MB, L4

Nová 5GHz 200mW 802.11a/n outdoor CPE jednotka osazená N(M) konektorem pro připojení k datové anténě bez použití pigtailu s integrovaným PoE extraktorem pro napájení po UTP. Určeno pro klientské stanice, AP či P-t-P spoje. Platforma běží na proprietárn

Cena bez DPH /  Cena s DPH
53.20 EUR 63.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 5 portů 10/100 Mb/s -...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.95 EUR 7.14 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RBSXT-2nDr2, 2.4GHz MIMO 10dBi outdoor jednotka ''Lite2''

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RouterBoard s integrovaným 802.11b/g/n modulem ve vodotěsném UV odolném boxu s integrovanou dvoupolarizační anténou o zisku 10dBi. Jednotka je desig

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.19 EUR 41.03 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.6, spojka

RJ45 samice, 1...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2.48 EUR 2.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MikroTik RB2011iL-RM, Atheros 74K MIPS CPU, 64MB RAM, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L4, rack mount, zdroj

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Platforma osazena pěti Gigabit Ethernet porty a pěti 10/100Mbps Ethernet porty, osazena procesorem nové generace Atheros 600Mhz 74K MIPS a pamětí 64MB RA...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
68.16 EUR 81.79 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN, Ath74K, 128MB RAM, 1xSFP, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L5, 802.11b/g/n, PS

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Novinka v nabídce Mikrotiku - platforma osazena širokou škálou rozhraní - Atheros 600MHz 74K MIPS network processor, 128MB RAM, 5x Gigabit LAN port, 5x

Cena bez DPH /  Cena s DPH
87.17 EUR 104.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m

UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Fyzick

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.18 EUR 17.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear AIRCARD MOBILE ROUTER

Product Number: MR1100 Technology/Bands Max 1 Gbps download speeds, and 150 Mbps upload speeds LTE CAT 16, LTE Advanced 4-band CA, 4x4 MIMO Up to 4X Carrier Aggregation and LAA LTE/4G 1/2/3/4/5/7/12/29/30/66 3G 2/4/5 IPV

Cena bez DPH /  Cena s DPH
281.68 EUR 338.02 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.09 EUR 16.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ASUS XG-C100C, Síťový adapter 10GBase-T PCIe se zpětnou kompatibilitou 5/2,5/1G a 100Mb/s; RJ45 port a integrovaný QoS

Super rychlé síťové připojení 10Gb/s – Užijte si až 10x vyšší rychlost přenosu dat pro úlohy náročné na kapacitu sítě. Plná kompatibilita – XG-C100C je kompatibilní se stávajícími síťovými standardy, včetně 10/5/2,5/1Gb/s a 100Mb/s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
79.71 EUR 95.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel PLA5405 Twin Pack, 2x 1200Mbps Powerline Past-Thru Gigabit Adapter, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS

2x 1200Mbps Powerline Past-Thru Gigabit Adapter, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS button, QoS Media Streaming, 1Gbps LAN port, Twin pack (2pcs)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
52.54 EUR 63.05 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik Cloud Smart Switch, CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM je smart switch s 24 Gbitovými eth porty a dvěma SFP porty s montáží do 1U pozice poháněný operačním systémem SwOS. SwOS poskytuje základní možnosti nastavení smart switche a několik pokročilých funkcí jako port-port fo...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
94.54 EUR 113.45 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ASUS DSL-AC51 AC750 Dual-Band ADSL/VDSL Wi-Fi Modem Router with Parental Controls

2-in-1 design Dual WAN ports for dual usage – Wi-Fi router and DSL modem Great compatibility Compatible with ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber and cable services Intuitive ASUS Router app Manage your network anywhere, without needing to boot up a PC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
56.23 EUR 67.48 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
WD My Cloud HOME 4TB Ext. 3.5" RJ45 (GLAN), USB 3.0,NAS

UKLÁDEJTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. PŘISTUPUJTE K OBSAHU ODKUDKOLI. My Cloud Home je snadno použitelné úložiště, které se napojí přímo na Wi-Fi router u vás doma a vy tak budete moci ukládat všechen digitální obsah do jednoho centralizovaného umístění. Můžet

Cena bez DPH /  Cena s DPH
134.33 EUR 161.20 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RBwsAP-5Hac2nD, wsAP ac lite, ROS L4, bez nap. adaptéru

wsAP ac lite je perfektní access point pro prostory jako jsou hotely, nákupní centra, nemocnice, letiště apod.. Je osazeno do nenápadného pouzdra, které je vhodné pro montáž do standardních zásuvkových krabiček. Jednotka tak nepřitahuje zbytečnou pozornos...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.18 EUR 37.42 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Cena bez DPH /  Cena s DPH
108.41 EUR 130.09 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel ZyWALL USG110 UTM BUNDLE, Security UTM solution: Firewall, VPN: 100x IPSec/ 150x SSL (25 default ), 6x 1Gbps (4x L

Security UTM solution: Firewall, VPN: 100x IPSec/ 25x SSL (5 default ), 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2x USB, 1x OPT, Wireless Controller for up to 18 (2 default) NWA3000-N/5000-N series of APs, included 1-year licenses of IDP, Antivir (Kaspersky), Antis...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
848.63 EUR 1 018.36 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (G

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
166.28 EUR 199.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-48, 50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 8

50-port Gigabit WebManaged switch: 44x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP) + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
336.45 EUR 403.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel VMG1312, VDSL2 Router, 4xLAN or 1x WAN + 3x LAN ports, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, 1x USB 2.0 (3G dongle backup/USB

VDSL2 Router, 4xLAN or 1x WAN + 3x LAN ports, 300Mbps WiFi 802.11n 2x2, 1x USB 2.0 (3G dongle backup/USB device sharing), WPS/WiFi button, Swithc On/Off button, Annex B

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.55 EUR 48.66 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Linksys SMB switch LGS116P 16-port Gigabit s POE

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. POWER WHERE YOU NEED IT PoE support lets you deploy ne

Cena bez DPH /  Cena s DPH
151.98 EUR 182.38 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu