Hľadať produkt
 Podrobné vyhľadávanie...
 Parametrické vyhľadávanie...
Výrobcovia
Kategórie

Ceny tovaru a platobné podmienky

Ceny tovaru sa v SWS Distribution a.s. zobrazujú po prihlásení. Nájdete ich v detaile produktu sú vždy uvedené bez DPH. Ceny sa zobrazujú podľa cenovej kategórie, do ktorej vaša firma patrí. Novým partnerom je pridelená dealerská kategória D1, ktorá je základná. Po odobratí tovaru v určitej hodnote ponúkame možnosť postupu do lepšej cenovej kategórie. Naviac môžete získať na vybraný tovar alebo značku špeciálne ceny. Pokiaľ sa vaša firma zameriava na odber určitých komodít, napríklad notebookov, môžete na ich odber požiadať o špeciálne ceny.

Platobné podmienky

Novým dealerom ponúkame možnosť odberu tovaru na zálohovú faktúru, dobierku alebo v hotovosti pri osobnom odbere na pobočke v Bratislave. Po pozitívnom preverení odberateľa, podpísaní zmluvy a odobraní tovaru za 2.000 Eur bez DPH je možné platiť tovar faktúrou.

SWS Distribution a.s. poskytuje 4 spôsoby platby:

 • Platba faktúrou so splatnosťou
  Platbu faktúrou môžu využívať partneri, ktorí majú s SWS uzatvorenú zmluvu o obchodnej spolupráci a spĺňajú podmienky kreditného systému. Faktúra so splatnosťou je odoslaná elektronicky na e-mail partnera a jej splatnosť je štandardne 14 dní. Pri väčších a pravidelných odberoch je možné dohodnúť individuálnu splatnosť.
 • Zálohová faktúra (proforma)
  Partneri, ktorí nemajú nárok na kredit, môžu v objednávke zvoliť spôsob platby zálohovou faktúrou. Tá je vystavená po odoslaní objednávky a elektronicky poslaná na e-mail. Splatnosť proforma faktúry je 7 dní. Ak je platba pripísaná na účet SWS Distribution a.s., tovar je ihneď expedovaný.
 • Platba na dobierku
  Ďalšou možnosťou pre firmy, ktoré nemajú v SWS Distribution a.s. kredit, je platba pri prevzatí tovaru pri doručovaní tovaru prepravnou službou. Ide o prevzatie tovaru od doručovacieho kuriéra platbou v hotovosti. Pri tomto spôsobe platby je cena dopravného zvýšená o poplatok za dobierku.
 • Platba v hotovosti
  SWS Distribution a.s. umožňuje svojim partnerom platbu v hotovosti pri prevzatí tovaru v sídle spoločnosti v Bratislave. Osobný odber je možný po predchádzajúcej objednávke počas pracovných hodín deň vopred. Tovar bude prevezený z hlavných expedičných skladov SWS a pripravený k osobnému odberu na druhý deň po 8.30 hod. Platba je možná v hotovosti.

Kreditný systém

Partneri s dobrou platobnou morálkou môžu využívať kreditný systém, ktorý umožňuje odber tovaru na faktúru so splatnosťou. V rámci systému prideľuje SWS Distribution a.s. svojim partnerom virtuálne body (kredity). Partneri tak môžu do výšky kreditu realizovať odber tovaru na faktúru so splatnosťou. Napríklad keď partner získa kredit 5.000, môže na faktúru odobrať tovar až za 5.000 Eur. Výška kreditu sa stanovuje na základe celkovej hodnoty odobraného tovaru a platobnej morálky partnera. Kreditného systému sa môžu zúčastniť partneri, ktorí s SWS Distribution a.s. uzatvorili zmluvu o obchodnej spolupráci a odobrali tovar v minimálnej hodnote 2.000 Eur bez DPH. SWS Distribution a.s. si vyhradzuje právo neprideliť kredit na platbu faktúrou v prípade, ak existujú pochybnosti o plnení záväzkov odberateľa.

Ak sa chcete zapojiť do kreditného systému SWS, kontaktujte obchodníka SWS alebo napíšte na adresu sales@swsd.sk.

Zápožičný systém

SWS Distribution a.s. poskytuje svojim partnerom umiestnenie zapožičaného tovaru na predajne partnera za účelom ďalšieho predaja. Služba slúži na ochranu ceny tovaru, ktorého cena je premenná a časom sa znižuje. Partner má v čase predaja tovaru konečnému spotrebiteľovi aktuálnu cenu a istotu cenovej konkurencieschopnosti. Táto služba je najvyššou formou podpory predaja a poskytuje sa partnerom s kamennými predajňami, ktorí s SWS Distribution a.s. dlhodobo obchodujú, majú pridelený stály kredit a dosahujú na zapožičanom tovare rastúci obrat.

Projektové ceny

Partnerom, ktorí sa zúčastňujú výberových konaní alebo pripravujú individuálne dodávky väčšieho rozsahu, ponúka SWS Distribution a.s. v spolupráci s výrobcami individuálne cenové podmienky. Pri príprave cenových ponúk poskytujeme partnerom kompletnú podporu pri príprave cenových ponúk ako i pri plnení požiadaviek konečného odberateľa.

Venujete sa projektovému biznisu alebo realizujete dodávky pre firemných zákazníkov? Kontaktujte našich obchodníkov a informujte sa o podpore pre Váš biznis!

 

Viac o obchodovaní s SWS Distribution a.s. sa dozviete v obchodných podmienkach a dodacích podmienkach.Technické riešenie © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz