Parametrické vyhľadávanie


 

184

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Switche:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Switche



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

905

položiek

23

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ZyXEL GS2210-24HP, 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ

28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU prot...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
625.86 EUR 751.03 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1008D Switch 8xTP 10/100Mbps

8portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1008D 8 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přeno

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.08 EUR 8.50 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1005D Switch 5xTP 10/100Mbps

5portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1005D 5 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přeno

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.28 EUR 7.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rackmount

16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

Cena bez DPH /  Cena s DPH
59.03 EUR 70.84 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS-105B, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umož

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.09 EUR 21.71 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1008D Switch 8xTP 10/100/1000Mbps, plastový

8portový gigabitový stolní switch TL-SG1008D 8 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 80 % Plastový obal, stolní nebo nástěnné provedení Zapojen

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.58 EUR 19.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG105 switch 5xLan 10/100/1000Mbps, kovový

5portový stolní switch 10/100/1000 Mbit/s TL-SG105 5 portů 10/100/1000 Mbit/s RJ45s automatickým vyjednáváním podporující Auto MDI/MDIX Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Kovový kryt, stolní nebo nástěnné provedení Podpora

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.15 EUR 16.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-5E is an unma

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.82 EUR 6.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1005D Switch 5xTP 10/100/1000Mbps, plastový

5portový gigabitový stolní switch TL-SG1005D 5 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos da

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.82 EUR 12.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.10 EUR 18.12 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY auto...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
23.08 EUR 27.70 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100 Port switch, external power supply

FS108 v3 Speed: 10/100Mbps Fast Ethernet Number of Ports: 8 PoE ports: N/A Total PoE Budget: N/A Loop Detection: N/A Short cable power saving. N/A Energy Efficient Ethernet Support (IEEE802.3az): N/A Jumbo F

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.13 EUR 31.36 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG108 switch 8xLan 10/100/1000Mbps, kovový

8portový stolní switch 10/100/1000 Mbit/s TL-SG108 8 portů 10/100/1000 Mbit/s RJ45s automatickým vyjednáváním podporující Auto MDI/MDIX Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Kovový kryt, stolní nebo nástěnné provedení Podpora

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.19 EUR 24.23 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 5m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.27 EUR 19.52 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop

5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty", ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.11 EUR 12.13 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount

Základní technická specifikace nové verze GS1100-24E je: o Non-blocking, wire-speed transmission o Auto MDI/MDI-X support o IEEE 802.3az compliant o Fanless design for silent operation o IEEE 802.3x flow control supp

Cena bez DPH /  Cena s DPH
79.01 EUR 94.81 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

•Plug and Play operation 8 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.54 EUR 25.85 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1005P - PoE Switch 5xTP 10/100/1000Mbps(4x PoE), kovový

Stolní switch s 5 gigabitovými porty, 4 porty mají PoE TL-SG1005P 5 portů s konektorem RJ45 a rychlostmi přenosu 10/100/1000 Mb/s Porty mají napájení PoE a přenášejí data i napájení přes jeden kabel Spolupracuje s napájenými zařízeními, která splň

Cena bez DPH /  Cena s DPH
36.76 EUR 44.11 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-08/E 8-port 10/100/1000 EasySmart Switch- 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch- Fa

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation AutoSurveillance VLAN for eas...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.83 EUR 29.80 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-105/E 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

Plug and Play operation 5 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with me

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.16 EUR 18.19 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.51 EUR 15.01 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Cena bez DPH /  Cena s DPH
163.86 EUR 196.63 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-10P L2/L3 Smart+ PoE switch, 8x GbE PoE+, 2x SFP, PoE 65W, fanless

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA

Cena bez DPH /  Cena s DPH
116.39 EUR 139.67 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL ES-108A v3, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing

8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty",...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.10 EUR 18.12 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 5x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch power adapter

NETGEAR - PROSAFE 5 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH PROSAFE™ 5 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH FS105 v3 Network Ports 5 auto-speed-sensing UTP ports Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3x Full-duplex Fl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.66 EUR 27.19 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Cisco SG350-10 10-port Gigabit Managed Switch

Vysoce výkonný přepínač vhodný do firemních sítí s osmi (10/100/1000 Mbps) RJ-45 a dvěma kombo mini-GBIC porty (každý kombo port nabízí 1x 10/100/1000 Ethernet a 1x mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, aktivní může být v danou chvíli pouze jeden). Nabízí ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
132.96 EUR 159.55 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1016D Switch 16xTP 10/100Mbps

16portový stolní přepínač 10/100 Mbit/s TL-SF1016D 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý p

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.66 EUR 21.19 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch

Zyxel GS1200-8, 8 Port Gigabit webmanaged Switch

Cena bez DPH /  Cena s DPH
33.04 EUR 39.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-8G/E 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

OVERVIEW The 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-8G) offers an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides eight Gigabit ports for easy expansion of your netw

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.63 EUR 18.76 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-8E is an unmanage...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.23 EUR 8.68 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely).Kvalitní ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.76 EUR 12.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1920-24HPv2, 28 Port Smart Managed PoE Switch 24x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, sta

GS1920-24HPv2, 28 Port Smart Managed PoE Switch 24x Gigabit Copper PoE and 4x Gigabit dual pers., hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloud, 375 Watt PoE Inteligentní řízený přepínač v novém atraktivním provedení! Produkty řady GS1920v2 s novým styl

Cena bez DPH /  Cena s DPH
267.94 EUR 321.53 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W, 8-Port, 4x PoE Out, 60W

US-8-60W je Gigabitový PoE switch od Ubiquiti Networks v desktop provedení s maximálním výkonem PoE napájení 60W. Managovatelný switch s 8 gigabit metalickými porty a celkovou propustnost 16 Gbps.Jeho největší předností je gigabitové PoE na portech 5 až 8...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
94.09 EUR 112.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.73 EUR 11.68 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG108PE PoE switch, 8x GLAN/4x PoE, 802.3af, 55W, 10/100/1000Mbps

8mi-portový gigabitový Easy Smart switch se 4mi PoE porty TL-SG108PE 8 portů RJ45 o rychlosti 10/100/1000Mbit/s Se 4mi porty PoE mohou být data i napájení přenášeny pouze pomocí jednoho kabelu Poskytuje monitorování sítě, nastavení priorit přen

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.63 EUR 70.36 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm

HP-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.08 EUR 14.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Zyxel GS1900-8HP, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Pow

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), PoE 802.3at(High Power, 30W) - Power budget 70W, Easy set up wizard, fanless, 19" •10/100/1000 Mb porty GbE • Easy prohlížeč založený spínač řízení • Rychlé a snadné

Cena bez DPH /  Cena s DPH
111.45 EUR 133.74 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS2210-48, 50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/

50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snooping, ARP inspection, CPU protection, IPv6, 802.3az (Green)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
569.16 EUR 682.99 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1024D Switch 24xTP 10/100Mbps

24portový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1024D 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX. Standardní 13'' ocelové pouzdro •Inovativní technologie úspory energie ušetří až 75 % spotřeby •Podporuje řízení tok

Cena bez DPH /  Cena s DPH
29.83 EUR 35.80 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MaxLink PoE switch PSAT-6-4P-250, 6x LAN/4x PoE 250m, 802.3af/at, 65W, 10/100Mbps

PSAT-6-4P-250 je 6 portový 10/100Mbps PoE switch. Automaticky detekuje a napájí zařízení podporující PoE normu 802.3af/at (max.30W / port) a to na portech 1 až 4. Porty č.5 a 6 slouží jako uplink a nepodporují PoE. Celkový budget pro napájení připojených ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.25 EUR 29.10 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2019 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu