Parametrické vyhľadávanie


 

184

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Switche:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Switche



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

633

položiek

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
ZyXEL ES-105A, 5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop

5-port 10/100Mbps Ethernet switch, 2x QoS (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-105A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty", ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.01 EUR 12.01 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-108B, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY auto...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.76 EUR 30.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-05/E 5-Port Gigabit Smart Switch- 5-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switc

DGS-1100-05: 5-Port Gigabit Smart Managed Switch (fanless) Features Physical Various selection of port counts, with or without PoE and fibre support Green Technology Link Status detection IEEE 802.3az compliant Advanced Features Ba...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.92 EUR 26.30 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

•Plug and Play operation 8 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
23.80 EUR 28.56 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
ZyXEL ES-108A v3, 8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing

8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty",...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.88 EUR 17.86 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-08P 8-Port Gigabit PoE Smart Switch with 2 SFP ports (8 x PoE ports, fanless)

Napájení PoE na 8 z 10 gigabitových portech s maximálním celkovým příkonem 78 W Automatická detekce zařízení 802.3af/pre-standard a 802.3at Konstrukce 3. generace s vylepšenými funkcemi pro správu a zabezpečení Konstrukce bez interního ventilátoru, ide...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
118.26 EUR 141.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GB

Cena bez DPH /  Cena s DPH
38.68 EUR 46.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

ZyXEL SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Cena bez DPH /  Cena s DPH
100.87 EUR 121.04 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105B, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, desktop, metal housing - směrování a filtrování paketů - podpora optimalizovaného QoS IEEE 802.1p s podporu priority tagging - IEEE802.3x umožňuje předcházet přetížení přenosové linky - Podpora NWAY autom...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
19.88 EUR 23.86 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Zyxel GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rackmount

16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop

Cena bez DPH /  Cena s DPH
65.00 EUR 78.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the capaci

Cena bez DPH /  Cena s DPH
36.26 EUR 43.51 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1005D Switch 5xTP 10/100/1000Mbps, plastový

5portový gigabitový stolní switch TL-SG1005D 5 gigabitových portů RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos da

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.02 EUR 14.42 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ether. Switch

Ekonomické gigabitové připojení pro stolní počítače S novými gigabitovými přepínači od D-Link je nyní zrychlení přenosu dat pro vaše stolní počítače tak snadné a levné, jako nikdy předtím. Tyto gigabitové přepínače nabízejí vaší pracovní skupině ekonomic

Cena bez DPH /  Cena s DPH
63.12 EUR 75.74 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

The 5-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-5G) offers an economical way for SOHO and small to medium businesses benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides Gigabit ports for easy expansion of your network and a quick way to up...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.25 EUR 14.70 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-16G 16-Port GIGABIT DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-16G 16-Port Unmanaged Gigabit Switch OVERVIEW The D-Link GO-SW-16G 16-Port Unmanaged Gigabit Switch and GO-SW-24G 24-Port Unmanaged Gigabit Switch each offer an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to deploy an energy...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
46.98 EUR 56.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-5E 5-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-5E is an unmanage...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.98 EUR 7.18 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1005D Switch 5xTP 10/100Mbps

5portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1005D 5 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 70 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přeno

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.16 EUR 7.39 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24, 26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizar

26-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount GbE porty 10/100/1000 Mbps Jednoduchá správa přes webové rozhraní Průvodce nastavením Pokročilé funkce pro spolehlivou síť (de...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
128.87 EUR 154.64 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG108 switch 8xLan 10/100/1000Mbps, kovový

8portový stolní switch 10/100/1000 Mbit/s TL-SG108 8 portů 10/100/1000 Mbit/s RJ45s automatickým vyjednáváním podporující Auto MDI/MDIX Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat Kovový kryt, stolní nebo nástěnné provedení Podpora

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.33 EUR 25.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-8G/E 8-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

OVERVIEW The 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-8G) offers an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to benefit from the increased bandwidth of Gigabit Ethernet. It provides eight Gigabit ports for easy expansion of your netwo...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.02 EUR 19.22 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 8x 10/100/1000 Switch (plastic case)

Ethernetový přepínač Netgear GS208 přináší do vaší sítě možnost rychlého a velmi jednoduchého rozšíření síťové infrastruktury. S přepínačem GS208 propojíte v síti až osm počítačů nebo rozšiřujících zařízení 10, 100 nebo 1000 Mb/s rychlostí. Můžete s ním p...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
23.30 EUR 27.96 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DES-108/E 8-port 10/100 Metal Housing Unmanaged Desktop Switch

Plug and Play operation 8 Fast Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with metal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.03 EUR 16.84 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DES-1210-28P 24x100+2xGbit+2xSFP Smart/PoE+

• PoE and the new PoE+ standards • Intuitive Web GUI • VLAN support for traffic segmentation • AutoVoice VLAN for seamless integration with IP telephony • AutoSurveillance VLAN to easily add IP cameras in the network • Loopback detection...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
217.26 EUR 260.71 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-24 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MAC b...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
123.01 EUR 147.61 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
CQpoint CQ-C105 - switch, 5 portů, 10/100 RJ-45

Popis produktu: Spolehlivý 5ti portový přepínač CQpoint CQ-C105. Podporuje přenosouvou rychlost až 200 Mbps v plném duplexu. Switch pracuje ve standardu IEEE 802.3x a nabízí LED indikaci stavu jednotlivých portů. Porty: - 5 portů 10/100 Mb/s -...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.05 EUR 7.26 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-105/E 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

Plug and Play operation 5 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with me

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.08 EUR 20.50 EUR
SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
D-Link GO-SW-24G 24-Port GIGABIT DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-24G 24-Port Unmanaged Gigabit Switch OVERVIEW The D-Link GO-SW-16G 16-Port Unmanaged Gigabit Switch and GO-SW-24G 24-Port Unmanaged Gigabit Switch each offer an economical way for SOHO and small to medium businesses (SMB) to deploy an energy...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
61.39 EUR 73.67 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1820-24G SWITCH - J9980A

Smart-managed Layer 2 switch with 24 10/100/1000 and 2 SFP 100/1000 ports Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: AR

Cena bez DPH /  Cena s DPH
169.90 EUR 203.88 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link GO-SW-8E 8-Port 10/100M desktop switch

D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch allows you to quickly set up a fast, reliable, and efficient wired network in your home or office. The GO-SW-8E is an unmanage...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.41 EUR 8.89 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (

5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (Green),desktop, plastic housing Prioritize Multimedia Streams for Optimized Video and Online Gaming Enjoyments The ZyXEL GS-105S 5-Port Desktop Gigabit ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.93 EUR 19.12 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik CRS326-24G-2S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 2xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount

CRS326-24G-2S+RM je nové zařízení v MikroTik portfóliu s tzv. "Dual boot", které umožňuje spuštění s klasickým RouterOS nebo SwOS. Zařízení má přídavný procesor umožňující chod RouterOS, který většina lidí u MikroTik zařízení požaduje. Přídavný procesor n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
130.46 EUR 156.55 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Switch

NETGEAR - PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH PROSAFE 5 PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH GS105 Provides maximum performance, connecting up to 10x faster than Fast Ethernet Makes it simple to combine Fast Ethernet and Gigabit devices in your networ

Cena bez DPH /  Cena s DPH
28.91 EUR 34.69 EUR
SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Netgear PLUS SWITCH, 16xGbE (management via PC utility, monitoring also via WEB.)

Today’s growing businesses demand and rely more on their network to carry out mission-critical business activities. Companies are putting more network traffic and applications on their Ethernet infrastructure. For example, the increasing deployments of Vo...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
95.53 EUR 114.64 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS2210-8HP, 10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45

10-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 8x Gigabit metal + 2x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) ports, PoE: 8-ports 802.3af or 4-port 802.3at, Total PoE power budget 180W, Green (802.3az), IPv6 Plně konfigurovatelný switch L2 GbE RJ-45, G...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
287.17 EUR 344.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (G

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/SFP)...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
166.32 EUR 199.58 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Single Mode 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, s DDM, pro spoje do vzdálenosti až 20km. Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.95 EUR 21.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1100-26 26-Port Gigabit Smart Managed Switch including 2 SFP ports (fanless)

DGS-1100-26: 26-Port Gigabit Smart Managed Switch including 2 SFP ports (fanless) Features Physical Various selection of port counts, with or without PoE and fibre support Fanless design for silent operation (non-PoE models only) Green Technol...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
117.14 EUR 140.57 EUR
SKLADOM :  Nie

 Akciový produkt 

   

 
 
 
 
Ubiquiti UniFiSwitch US-24-250W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 250W

Gigabitový PoE switch Ubiquiti UniFiSwitch US-24-250W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 250W. Managovatelný switch 24 GB metalických portů + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustnost 26 Gbps. Jeho největší předností je gig

Cena bez DPH /  Cena s DPH
361.57 EUR 433.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.73 EUR 12.88 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet PoE af/at 4-Port Switch+ 1x Uplink 10/100Mbps, 62 watts PoE Power Budget, kovový plášť

Network switch with integrated Power over Ethernet (PoE) solution for optimum, inexpensive, and quick integration into small and mid-size networks The DIGITUS 5-Port Fast Ethernet Switch with four Power over Ethernet ports offers your network significan

Cena bez DPH /  Cena s DPH
47.99 EUR 57.59 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu