Parametrické vyhľadávanie


 

12778

 
 
 

 

ďalšie podkategórie DELL:

 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

DELL



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Dell Power Supply 200W Hot Swap with V-Lock adds redundancy to non-POE N3000 series switches Customer Kit
 

Power Supply 200wHot Swap with V-Lock adds redundancy to non-POE N3000 series switches Customer Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up to 1 switch - Kit
 

MPS1000 External Power Supply (for N15xxP, N20xxP, PCT70xx PoE+) up to 1 switch - Kit Features & Benefits •Provides reliable power for your mission-critical applications •Delivers up to 1000-Watt power Overview The Power Supply from Dell™ provid

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PSP NBD
 

LLW to 5Yr PSP NBD

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 3m Customer Kit
 

Stacking Cable, for Dell N2000 or N3000 series switches (no cross-series stacking), 3m, Customer Kit

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PowerEdge SFP+ 10GbE SR/SX Optical Tranceiver LC Connector for Intel and BroadcomCusKit
 

PowerEdge SFP+ 10GbE SR/SX Optical Tranceiver LC Connector for Intel and BroadcomCusKit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit
 

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking CableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable 5m - Kit
 

Dell NetworkingCableSFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable5 Meters - Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking N2048/N2048P - LLW to 5Yr PS NBD
 

LLW to 5Yr PS NBD

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit
 

Stacking Cable for Dell Networking N2000/N3000/C1048P 1m Customer Kit

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
 

Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) into a 1 RU rack opening Customer Kit
 

Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) into a 1 RU rack opening Customer Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell 10GBase-T Module 4-port Hot Swap 4x 10GBase-T ports (RJ45 for Cat6 cables) CustKit
 

10GBase-T Module 4-port Hot Swap 4x 10GBase-T ports (RJ45 for Cat6 cables) CustKit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Premier KM717 bezdrátová klávesnice a myš UK/Irish
 

Bezdrátová klávesnice a myš Dell Premier – KM717 zlepší váš každodenní výkon a produktivitu. Má elegantní design a zapadne prakticky na jakékoli pracoviště. Vychutnejte si svobodu volby bezdrátového připojení Dell Universal Pairing nebo Bluetooth LE. Plno...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell adaptér 65W do auta / letadla USB-C
 

Vlastnosti - Typ zařízení: Napájecí zdroj - Typ: Adaptér - Příkon: 65 wattů - Rozhraní: USB-C Přehled Dobíjejte a buďte produktivní i na cestách nebo v letadle díky stejnosměrnému adaptéru Dell™. 65W adaptér typu C do auta/letadla patří mezi produ

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
European 250V C15 Power Cord for N15xxP/N20xxP/N30xxP - Kit
 

European 250V C15 Power Cord for N15xxP/N20xxP/N30xxP - Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell All in One stojan MFS18 pro Optiplex MFF,3040/3046/3050/5050/7040/7050
 

Stolní počítač OptiPlex MFF a monitor Dell můžete bezpečně a úhledně umístit na pracovním stole díky stojanu Dell pro kompaktní počítač v uspořádání mikro – MFS18. Udržte si pořádek na pracovním stole díky krytu kabelů ze síťoviny, který kabely zakryje. P...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Multimediální klávesnice značky Dell – KB216 - US/International černá
 

Typ Zařízení: Klávesnice Rozhraní: USB Jazyková mutace: US/International Horké klávesy: Volume, mute, play/pause, backward, forward Barva: Černá Rozměry: 44.2 cm x 12.7 cm x 2.44 cm Hmotnost: 503g Kabelová klávesnice pro každodenní použití doma č

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit
 

Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit
 

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE LR 1310nm Wavelength 10km Reach - Kit

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell AC adaptér 90W 3 Pin pro Inspiron, Latitude NB
 

Funkce a výhody Nabízí 90 wattů napájení postačujících na to, abyste mohli současně pracovat a nabíjet notebook Je dodáván v balení s 1m napájecím kabelem Typ zařízení : Napájecí adaptér Množství : 1 Velikost stejnosměrného kone

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell AC adaptér 180W 3 Pin pro Alienware, Precision, XPS NB
 

Alienware M17x R4 Alienware x51 Alienware X51 R2 Latitude E5440 Latitude E5540 Latitude E6440 Latitude E7240 Latitude E7440 OptiPlex 3011 AIO Precision M4600 Precision M4700 Precision M4800

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Distanční prvek (spacer) pro doky Latitude E (POUZE pro řadu 7000), E7240,E7440...
 

Funkce a výhody Pohodlné vkládání notebooku do replikátorů Latitude E-Port II Distanční prvek pro dok může být dodáván pouze s replikátory portů pro určité notebooky Latitude Proč potřebujete distanční prvek pro dok? Pokud máte při dokování potíže a

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell AC adaptér 65W 3 Pin pro Vostro 5470,5480
 

Kompatibilita Dell Chromebox 3010 Dell Inspiron 13R (N3010) Dell Inspiron 20 3000 Series (3043) Dell Inspiron 5439 Dell Precision R7910 Dell Precision T5810 Dell Precision T7810 Dell Precision T7910 Dell Vostro 5470

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Prodlouzeni zaruky na server T320 o 2 roky ProSuppport
 

Uveďte service tag (sériové číslo) Vašeho serveru

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell batoh Targus Drifter pro notebooky do 17''
 

Funkce a výhody - Kompatibilita – výrobek je vhodný pro notebooky s uhlopříčkou 17” · - Ergonomika – vyrobeno z odolného nylonového materiálu; spodní část je nepromokavá; vzdušná síťovina zádového panelu přináší pohodlí a ochlazení; plně nastavitelné po

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell batoh Targus Campus pro notebooky 15-16''
 

Funkce a výhody - Kompatibilita – výrobek je vhodný pro notebooky s uhlopříčkou 15 - 16” · - Ergonomika – zádové 3D polstrování ze vzdušné síťoviny, které pomůže zmírnit napětí; pohodlné neoprenové držadlo; nastavitelné upevňovací popruhy na obou straná

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DELL E1715S LCD 17"/5ms/1000:1/5:4/VGA/DP/1280x1024/cerny
 

Monitor DellTM 17 – E1715S je vhodnou volbou pro svou spolehlivost a základní funkce, které vám umožní zvýšení produktivity. Základní funkce: Monitor E1715S nabízí kvalitní obraz ve vysokém rozlišení, možnost snadného připojení a kompatibilitu se

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DELL DVD-ROM/ 8x/ SATA/ pro PowerEdge T20
 

DELL DVD-ROM/ 8x/ SATA/ pro PowerEdge T20

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell 2/4 pozice Statické ližiny 1U - sada
 

Sada statických ližin ReadyRails™ pro systémy nabízí bez nástrojů montovanou podporu pro 4poziční racky se čtvercovými nebo bezzávitovými oblými montážními otvory včetně všech generací racků Dell™. Univerzálně podporuje také montáž s nástroji do 4pozicový...

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell rámeček pro SATA/SAS HDD do serveru PowerEdge 2,5"
 

Dell originální rámeček pro HDD do serveru nebo diskového pole Dell - podporuje HOT-SWAP (HDD jsou vyměnitelné za chodu) - pro 2,5" HDD SATA/SAS - balení neobsahuje HDD kompatibilní s těmito produkty: Dell PowerEdge T310 Dell PowerEdge R310 Del

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell redukce z rámečku 3,5" na 2,5" SATA/SAS HDD do serveru PowerEdge
 

Dell originální redukce rámečku 3,5" na 2,5" pro HDD do serveru nebo diskového pole Dell - podporuje HOT-SWAP (HDD jsou vyměnitelné za chodu) - pro 2,5" HDD SATA/SAS - balení neobsahuje HDD - balení neobsahuje šroubky kompatibilní s těmito produk

SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Dell AC adaptér 130W 3 Pin pro Precision 3800, XPS 15 (9530),(9550)
 

Nabízí 130 wattů napájení postačujících na to, abyste mohli současně pracovat a nabíjet notebook Je dodáván v balení s 1m napájecím kabelem Typ zařízení : Napájecí adaptér Množství : 1 Kapacita : 130 wattů Kompatibilita Dell Precision 5510 Dell

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Dell Baterie 6-cell 56W/HR LI-ON pro XPS L501x/L502x/L701x/L702x
 

Vlastnosti - Kapacita 56 Wh - Spolehlivé napájení pro potřebný výkon Přehled Stále cestujete? Už si nemusíte dělat starosti s omezenou výdrží baterií! Svůj notebook můžete napájet touto 6-článkovou lithium-iontovou baterií Dell™. Díky kapacitě až 56

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Battery : Primary 4-cell 40W/HR LI-ION (Kit) pro Vostro 3300, 3350
 

Features & Benefits Battery : 4-Cell Capacity : 40 WHr Overview Power up your system for business trips and vacations with this 4-Cell Battery from Dell™. With a capacity of 40 WHr this battery lets you work seamlessly when you are on the move. T

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Battery:Primary 6-cell 56W/HR LI-ION- (Kit) pro Lat.E5500/E5510/E5400/E5410
 

Features & Benefits Product Type : : Battery Capacity : 56Whr Battery : 6 cell Overview Lithium-Ion batteries are longer lived than conventional batteries and do not require replacement as often. This 6-Cell Lithium-Ion Additional Primary Ba

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Battery : Primary 6-cell 48W/HR LI-ION (Kit) pro V1014/1015
 

Features & Benefits Device Type : Notebook battery Battery Enclosure Type : Internal Technology : 6-cell lithium ion Capacity : 48 Wh Overview Lithium-Ion batteries are longer lived than conventional batteries and do not require repla

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Battery:Primary 9-cell 90W/HR LI-ION (Kit) pro Latitude E6400/6410/6500/6510
 

This product is compatible with the following systems: Latitude E6400 Latitude E6400 ATG Latitude E6410 Latitude E6410 ATG Latitude E6500 Precision M2400 Precision M4400 Precision M4500

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Battery : Primary 8-cell battery 80W/Hr LI-ION kit for Vostro 3300, 3350 (Kit)
 

Features & Benefits Battery : 8-Cell Capacity : 80 WHr Overview Power up your system for business trips and vacations with this 8-Cell Battery from Dell™. With a capacity of 80 WHr this battery lets you work seamlessly when you are on the

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Battery : Primary 6-cell battery 48W/Hr LI-ION kit for Vostro 3450,3550,3750
 

Originální baterie Dell kompatibilní s těmito notebooky: Kompatibilita Dell Inspiron 15 (3520) Dell Inspiron 15 (N5050) Dell Inspiron 13R (N3010) Dell Inspiron 14R (N4010) Dell Inspiron 14R (N4110) Dell Inspiron 15R (N5010) Dell Inspiron 15R (

SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2021 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu