Parametrické vyhľadávanie


 

176

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Sieťové prvky:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Sieťové prvky



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

66

položiek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HPE 1920S 24G 2SFP Switch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 24x 10/100/1000 RJ45 portů + 2x SFP porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní správá přes webové rozhraní - otimal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
213.42 EUR 256.10 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 8G Switch

Diferenciátor Unmanaged gigabit switch with 8 10/100/1000 ports. Small form factor and fanless. Porty (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports

Cena bez DPH /  Cena s DPH
46.29 EUR 55.55 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR

Cena bez DPH /  Cena s DPH
108.83 EUR 130.60 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1420-16G Switch - JH016A

Unmanaged Gigabit switch with 16 10/100/1000 ports. Plug-and-play, requiring no setup or administration. Fanless. Internal power supply. Porty (16) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 16 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
122.02 EUR 146.42 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1420-24G-2SFP Switch - JH017A

Unmanaged Gigabit switch with 24 10/100/1000 ports and two SFP fixed 100/1000 Mbps ports. Flexibility for longer distances with Fiber connectivity using optional SFP transceivers. Fanless. Internal power supply. Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/100

Cena bez DPH /  Cena s DPH
206.78 EUR 248.14 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
HP 1820-8G Switch - J9979A

Smart-managed Layer 2 switch with 8 10/100/1000 ports Porty: (8) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Supports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor: ARM Cortex-A9 @ 400 MHz 128 MB SDRAM Packet buffer size: 1.5

Cena bez DPH /  Cena s DPH
109.61 EUR 131.53 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT Switch - JG960A

Smart web-managed Gigabit Ethernet switch with 28 total ports: 24-ports Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10-Gigabit 10GBASE-T and 2-ports 10-Gigabit SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, three forms of Spanning Tree, 802.1X network login. True stacking. Porty:...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
741.13 EUR 889.36 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1950-48G-2SFP+-2XGT Switch - JG961A

Smart web-managed Gigabit Ethernet switch with 52 total ports: 48-ports Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10-Gigabit 10GBASE-T and 2-ports 10-Gigabit SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, three forms of Spanning Tree, 802.1X network login. True stacking. Porty:...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 237.15 EUR 1 484.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1950-24G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch - JG962A

Smart web-managed Gigabit Ethernet PoE+ enabled switch with 28 total ports: 24-ports PoE+ Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10GBASE-T and 2-ports SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, 802.1X network login. PoE+ power budget 370W. True stacking. Ports: (24) RJ-4...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 252.00 EUR 1 502.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+ Switch - JG963A

Smart web-managed PoE-enabled Gigabit Ethernet switch with 52 total ports: 48-ports PoE+ Gigabit 10/100/1000, 2-ports 10GBASE-T and 2-ports SFP+. Layer 3 static routing, ACLs, 802.1X network login. PoE+ power budget of 370W. True stacking. Ports: (48) RJ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 931.81 EUR 2 318.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver - J9150A

HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver (J9150A) A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300 m on multimode fiber. Ports: 1 LC 10-GbE port (IEEE 802.3ae Type 10GBASE-

Cena bez DPH /  Cena s DPH
367.21 EUR 440.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1620-48G Switch - JG914A

Přehled - Management: Smart managed - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 100/1000 RJ45 portů - VLANs, QoS a IGMP snooping - Doživotní záruka: Záruka 99 let! - Oprava výměnou následující pracovní den! - Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně! Tech...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
374.31 EUR 449.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G Switch

Specifikace Diferenciátor Unmanaged 5-port desktop Gigabit Ethernet switch designed for small offices. Porty (5) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports Paměť a procesor Packet buffer size: 1 Mb

Cena bez DPH /  Cena s DPH
35.52 EUR 42.62 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1420 5G PoE+ (32W) Switch

Diferenciátor Unmanaged 5 Gigabit switch with PoE functionality. 32 Watt Power budget. Offers compact solution for PoE customers. Perfect for small businesses and home offices. Targets lower PoE market segment. Porty (5...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
97.27 EUR 116.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC dup., 0 až 70C, 3,3V, HP komp.

J4858BOEM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.68 EUR 15.22 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

JD118BOEM

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.14 EUR 16.97 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 2530-24-PoE+ Switch - J9779A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 195 W, Power Over Ethernet Plus (I

Cena bez DPH /  Cena s DPH
763.38 EUR 916.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 2530-24 Switch J9782A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stack...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
232.29 EUR 278.75 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 2530-48 Switch J9781A

Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 48x 10/100 RJ45 portů + 2x 10/100/1000 RJ45 porty + 2x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - WDRR, ACLs, IPv4/IPv6 host support - Virtual stacking - sing...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
707.93 EUR 849.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 2530-8G-PoE+ Switch - J9774A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 2 Only - 24x PoE+ 100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - PoE budget: 195W, Power Over Ethernet Plus (IEEE 802.3at) - WDRR,

Cena bez DPH /  Cena s DPH
355.67 EUR 426.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 2920-24G Switch - J9726A

Přehled - Switch s managementem - Routing/Switching: Layer 3 Dynamic - 20x + 100/1000 RJ45 portů + 4x Combo porty + 2x modulové sloty + 1x Stohovací slot + 1x Dual-personality (RJ-45 nebo USB micro-B) serial console port - Stohovací modul: Podporuje s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
979.97 EUR 1 175.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HP 1820-24G SWITCH - J9980A

Smart-managed Layer 2 switch with 24 10/100/1000 and 2 SFP 100/1000 ports Porty: (24) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (2) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 24 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 SFP ports Paměť a procesor: AR

Cena bez DPH /  Cena s DPH
181.61 EUR 217.93 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HP 1820-48G SWITCH - J9981A

Smart-managed Layer 2 switch with 48 10/100/1000 and 4 SFP 100/1000 ports Porty: (48) RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (4) SFP 100/1000 Mbps ports Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus 4 SFP ports Paměť a procesor ARM Co

Cena bez DPH /  Cena s DPH
354.57 EUR 425.48 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1920S 48G 4SFP Switch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 48x 10/100/1000 RJ45 portů + 4x SFP porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní správá přes webové rozhraní - otimal

Cena bez DPH /  Cena s DPH
445.67 EUR 534.80 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1920S 8G PPoE+ 65W Switch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 4x 10/100/1000 RJ45 porty + 4x 10/100/1000 PoE+ RJ45 porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní správá přes webové r

Cena bez DPH /  Cena s DPH
250.88 EUR 301.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HPE 1920S 24G 2SFP PPoE+ 185W Swch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 12x 10/100/1000 RJ45 portů + 12x 10/100/1000 PoE+ RJ45 portů + 2x SFP porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní spr

Cena bez DPH /  Cena s DPH
425.58 EUR 510.70 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1920S 24G 2SFP PoE+ 370W Swch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 24x 10/100/1000 PoE+ RJ45 portů + 4x SFP porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní správá přes webové rozhraní - o

Cena bez DPH /  Cena s DPH
586.41 EUR 703.69 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
HPE 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W Swch

Přehled - Management: Smart Managed - Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing - 24x 10/100/1000 RJ45 portů + 24x 10/100/1000 PoE+ RJ45 portů + 4x SFP porty - podpora Spanning Tree Protocol: STP, RSTP, and MSTP - zjednodušená a konzistentní spr

Cena bez DPH /  Cena s DPH
809.98 EUR 971.98 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Aruba IAP-215 (RW) Instant 3x3:3 11ac AP

Přehled - Aruba Instant - 1x GE port - multifunkční cenově dostupný AP - přenosová rychlost až 1,3 Gbps na 5Ghz, při využití 802.11ac - podpora 3x3 MIMO s třemi prostorovými proudy - 6x omni downtilt - Napájení pomocí externího zdroje, Power Inject

Cena bez DPH /  Cena s DPH
495.25 EUR 594.30 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Aruba AP-220-MNT-W1 Basic Mount Kit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.66 EUR 24.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point

Přístupové body HPE OfficeConnect OC20 802.11ac (AP) nabízejí malým podnikům intuitivní a nákladově efektivní bezdrátové řešení, které je snadné nastavit a spravovat bez odborných znalostí. Použitím aplikace OfficeConnect iOS nebo Android mobilní aplikace...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
132.16 EUR 158.59 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 24G 4SFP+ Swch - JL253A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 761.19 EUR 2 113.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 48G 4SFP+ Swch - JL254A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 115.89 EUR 2 539.07 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP+ Swch - JL255A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 818.98 EUR 2 182.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Swch - JL256A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 799.77 EUR 3 359.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Swch - JL258A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
706.76 EUR 848.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 24G 4SFP Swch - JL259A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
916.53 EUR 1 099.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 48G 4SFP Swch - JL260A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 482.57 EUR 1 779.08 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Swch - JL261A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1 209.31 EUR 1 451.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP Swch - JL262A

Přehled Řada přepínačů Aruba 2930F je určena pro zákazníky, kteří vytvářejí digitální pracoviště optimalizovaná pro mobilní uživatele s integrovaným bezdrátovým a bezdrátovým přístupem. Tyto základní přístupové přepínače 3. vrstvy lze snadno nasadit a

Cena bez DPH /  Cena s DPH
2 067.77 EUR 2 481.32 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu