Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

224

položiek

6

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.11 EUR 8.53 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.22 EUR 8.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
UTP kabel drát, Cat.5e, box 305m, PVC

UTP kabel drát Cat-5e, 4 kroucené "twisted" páry, 305m, PVC AWG 24 (American Wire Gauge) Měděný

Cena bez DPH /  Cena s DPH
63.96 EUR 76.75 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 2m

Optický patch kabel duplexní SC-SC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.65 EUR 6.78 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 1m

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.58 EUR 7.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 2m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.41 EUR 7.69 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné

SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči koncovka SC - singlemode 09/125 - délka 2m - v balení 12ks rozdílných barev

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.45 EUR 24.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 2m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.94 EUR 7.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 2m

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.35 EUR 7.62 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC-SC Optický patch cord 09/125 10m G.657A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.53 EUR 13.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 1m

Optický patch kabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.58 EUR 7.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.86 EUR 9.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.90 EUR 11.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ Xm délka na přání

30 metrů

Cena bez DPH /  Cena s DPH
53.01 EUR 63.61 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 1m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.58 EUR 7.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 0,5m

LC-LC Optický patch cord 50/125 0,5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.83 EUR 7.00 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 2m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 2m Duplex OM3 LSZH Plášť

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.79 EUR 11.75 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 2,5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.52 EUR 7.82 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 62,5/125µ 2,5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.58 EUR 7.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC/APC - SC/APC 09/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.65 EUR 13.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord E2000/APC-SC Optický patch cord 09/125 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.75 EUR 38.10 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 15m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 15m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
21.15 EUR 25.38 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 20m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 20m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.76 EUR 29.71 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 25m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 25m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.38 EUR 32.86 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 40m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.60 EUR 27.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 20m

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 20m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.60 EUR 27.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 30m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.74 EUR 32.09 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.70 EUR 15.24 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC/APC-LC optický patch cord 09/125 2m

SC/APC-LC optický patch cord 09/125 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.45 EUR 10.14 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.23 EUR 14.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 8 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Ke každému návinu 1000m 10 kotev ZDARMA 3612 Kotva pro FTTX DROP kabelu samonosným způsobem Optický singlemódový 8 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
293.59 EUR 352.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DROP FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A BLACK LSOH

Ke každému návinu 1000m 10 kotev ZDARMA 3612 Kotva pro FTTX DROP kabelu samonosným způsobem Optický singlemódový 12 vláknový univerzální (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTx v návinu 1000 m na cívce. Použitá jsou vlákna G.657A. Konstrukce kabelu...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
396.12 EUR 475.34 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.40 EUR 16.08 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.01 EUR 13.21 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 50/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.06 EUR 21.67 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 50/125µ 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.26 EUR 18.31 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.06 EUR 21.67 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Patch cord FC/PC - SC/PC, 09/125µ - 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
3.90 EUR 4.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Patch cord FC/PC - SC/PC, 09/125µ - 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.14 EUR 4.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 2m

SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.99 EUR 8.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu