Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

227

položiek

6

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.57 EUR 7.88 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.09 EUR 8.51 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.21 EUR 8.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 20m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.93 EUR 25.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.69 EUR 8.03 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 1m

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.35 EUR 6.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.65 EUR 11.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné

SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné - optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči koncovka SC - singlemode 09/125 - délka 2m - v balení 12ks rozdílných barev

Cena bez DPH /  Cena s DPH
20.41 EUR 24.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 2m

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.26 EUR 9.91 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 62,5/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.78 EUR 10.54 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC optický patch cord 09/125 2m simplex

Opticord SC-SC optický patch cord 09/125 2m simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.19 EUR 5.03 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.40 EUR 13.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 3m Duplex OM3

LC-SC Optický patch cord 50/125 2m Duplex OM3 LSZH Plášť

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.51 EUR 13.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 35m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
28.49 EUR 34.19 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
E2000/APC-LC optick? patch cord 09/125 3m G657A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.51 EUR 37.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 5m G657A

E2000/APC-LC optický patch cord 09/125 5m G657A

Cena bez DPH /  Cena s DPH
30.23 EUR 36.28 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 50m

50m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
42.44 EUR 50.93 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 100m

100m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
69.19 EUR 83.03 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 35m Duplex OM3

Opticord LC-ST 50/125µ 25m Duplex OM3

Cena bez DPH /  Cena s DPH
27.33 EUR 32.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Fiber Optic Patch Cables Single mode FC/LC 9/125, 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.36 EUR 5.23 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Fiber Optic Patch Cables Multimode, OM1 FC/LC 62.5/125 , 1m - duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.72 EUR 10.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord Fiber Optic Patch Cables Multimode, OM1 FC/LC 62.5/125 , 1m - simplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.36 EUR 5.23 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 50/125µ 2m duplex MM OM4

LC-ST Optický patch cord 50/125 2m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.51 EUR 13.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 5m duplex MM OM4

LC-ST Optický patch cord 50/125 5m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.64 EUR 18.77 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 7m duplex MM OM4, 50/125

ST-ST Optický patch cord 50/125 7m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
15.81 EUR 18.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST Optický patch cord 50/125 10m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.16 EUR 31.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC Optický patch cord 09/125 30m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
28.26 EUR 33.91 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ - 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.13 EUR 16.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 15m

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.43 EUR 22.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC Optický patch cord 09/125 15m G657A

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.84 EUR 22.61 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 62,5/125µ 45m

100m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
69.19 EUR 83.03 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.81 EUR 12.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM4 Duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.98 EUR 14.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Kabel gelový UNIV 50/125um, 4 vl., LSOH, CLT, OM3, se základní ochranou proti hlodavcům

počet vláken 4 jednovidové vlákno OM3 50/125 µm barevně rozlišená vlákna vnější plášť - LSZH pro vnitřní / vnější užití tahové prvky - skelná příze Speciální vlastnosti: základní ochrana proti hlodavcům rychlá a jednoduchá montáž plně voděodolný sna...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
0.65 EUR 0.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 40m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.98 EUR 38.38 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
MTRJ-LC Optický patch cord 50/125 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.63 EUR 19.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 10m

SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 10m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.90 EUR 22.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 30m OM4 duplex

Cena bez DPH /  Cena s DPH
41.51 EUR 49.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 1m

OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.15 EUR 8.58 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 2m

OPTIX SC/APC-SC optický patch cord 09/125 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.85 EUR 9.42 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu