Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

30

položiek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
FC-Kabel OM3, MMF, 5m, LC/LC 8Gbit/s

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 m optimized for 8 Gbit/s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.73 EUR 41.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC-Kabel OM3, MMF, 10m, LC/LC 8Gbit/s

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 m optimized for 8 Gbit/s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
38.11 EUR 45.73 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Power cord three-wire EU

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.01 EUR 15.61 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DisplayPort to DVI-D adapter cable

for connection of one DVI-D monitor

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.81 EUR 32.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC-Cable MMF, 5m, LC/SC, (1xSheat)

optical multimode- cable (9um) having LC-SC-connector combination), length 5 m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
33.16 EUR 39.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SAS Cable 1x SFF 8470-1x SFF 8088 2m

SAS-Connection Cable, 2m 1x SFF 8470-1x SFF 8088 SAS to MiniSAS see order no.: e. g.: D:KBSAS1I (SFF8470) - 1S (SFF8088)-2M Pay attention to the Cfg Hints please!

Cena bez DPH /  Cena s DPH
36.50 EUR 43.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Fiber cable OM3, MMF, LC/LC 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
85.50 EUR 102.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC-Cable OM4, MMF, 5m, LC/LC

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 5 m optimized for 8 Gbit/s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
36.49 EUR 43.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
USB to Serial Adapter Cable

Kabelový adaptér pro propojení rozhraní USB a sériového portu Délka: 0,85m Barva: Černá

Cena bez DPH /  Cena s DPH
30.29 EUR 36.35 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
ETERNUS DX100/200 S3 Active optical cabel (AOC) 30m

Active optical cable (AOC) 30,0m between enclosures for DX1/200 S3 1x Active optical cable 30m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
855.02 EUR 1 026.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX100/200 S3 Mini SAS HD cable 6.0m

Mini SAS HD cable between enclosures for DX100 S3/DX200 S3(6.0m) 1x Mini SAS HD cable 6.0m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
458.31 EUR 549.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX60/100/200 S3 SAS cable (MiniSAS – miniSAS HD) 3.0m

SAS 2.0 - Anschlussleitung, 3m bis zu 6Gbit MiniSAS (SFF8088) zu MiniSAS HD (SFF8644)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
177.87 EUR 213.44 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX60/100/200 S3 Mini SAS HD cable 2.5m

Mini SAS HD cable between enclosures for DX100 S3/DX200 S3 (2.5m) 1x Mini SAS HD cable 2.5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
164.19 EUR 197.03 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX60/100/200 S3 Mini SAS HD cable 3.5m

Mini SAS HD cable between enclosures for DX100 S3/DX200 S3(3.5m) 1x Mini SAS HD cable 3.5m MiniSAS HD (SFF8644) zu MiniSAS HD (SFF8644)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
212.05 EUR 254.46 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
ETERNUS DX100/200 S3 Add CA SAS 6G 2port

ETERNUS DX100S3/DX200S3 Channel Adapter SAS 1x SAS 6Gbit/s Host Interface 2 ports 2 ports total

Cena bez DPH /  Cena s DPH
271.35 EUR 325.62 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC-Cable OM4, MMF, 10m, LC/LC

Optical multimode- cable (OM4) optimized for multimode 16 Gbit/s Also suitable for 8 Gbit /s and 10 Gbit /s cable typ: I-V(ZN)HH2G50/125µOM4 plug sytem: LC-Duplex/LC-Duplex insulation: double insulation traction: 600N cable color: violet cable lengh: 10 ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
40.80 EUR 48.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC-Cable OM3 LWL 10m LC LC

optical multimode- cable (OM3) having LC-LC-connector combination), length 10 m optimized fot mutimode 8 Gbit/s

Cena bez DPH /  Cena s DPH
38.11 EUR 45.73 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC cable MMF, 10m, LC/SC

optical multimode- cable (9um) having LC-SC-connector combination), length 10 m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
35.80 EUR 42.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC cable SMF, 10m, LC/LC

optical singlemode- cable (9um) having LC-LC-connector combination), length 10 m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
58.88 EUR 70.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
SAS Cable 6Gb 1x SFF 8088-1x SFF 8088 4m

SAS2.0 - Connection Cable, 4m up to 6Gb 1x SFF 8088-1x SFF 8088 MiniSAS to MiniSAS The cable has a bandwidth of 4 SAS Lines (4 serial connections) see order no.: e. g.: D:KBSAS6G-1S (SFF8088) - 1S (SFF8088)-4M Pay attention to the Cfg Hints pl...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
80.97 EUR 97.16 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
FC cable SMF, 20m, LC/LC

Cena bez DPH /  Cena s DPH
66.17 EUR 79.40 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
power cable EU

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.16 EUR 9.79 EUR
SKLADOM :  Nie

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
LAN Conversion cable (USB to LAN)

Cena bez DPH /  Cena s DPH
31.44 EUR 37.73 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DVI-I/VGA Adapter cable

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.13 EUR 26.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DisplayPort to VGA Adapter

Cena bez DPH /  Cena s DPH
34.97 EUR 41.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
HDMI to DVI-D Cable

HDMI cable connects graphics system and DVI monitor. Cable works both ways. HDMI Specification: 1.3 , lenghts: 1,8m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
33.77 EUR 40.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
USB 3.0 certified cable 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
26.81 EUR 32.17 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
DP1.2 to HDMI2.0 Adapter UHD support, length 150mm

Cena bez DPH /  Cena s DPH
48.93 EUR 58.72 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
VESA Cover

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.91 EUR 17.89 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Foot stand

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.41 EUR 14.89 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu