Parametrické vyhľadávanie


 

20502

 
 
 

 

ďalšie podkategórie Káble, adaptéry a konektory:

 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

Káble, adaptéry a konektory



 

 

 

 
 
 

 

Výrobci

 

 
 
 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Opticord ST-SC 62,5/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.24 EUR 20.69 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 62,5/125µ 1m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.47 EUR 7.76 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 62,5/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.00 EUR 7.20 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 62,5/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.52 EUR 7.82 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 62,5/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.04 EUR 9.65 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 62,5/125µ Xm délka na přání

15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.24 EUR 20.69 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.41 EUR 7.69 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.27 EUR 9.92 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC Optický patch cord 09/125 7m

15m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.96 EUR 11.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 1m

Opticord ST-ST - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace ST-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.53 EUR 6.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 2m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.94 EUR 7.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.17 EUR 8.60 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.11 EUR 8.53 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-ST 50/125µ Xm délka na přání

20m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.05 EUR 15.66 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ 1m

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.53 EUR 6.64 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ 2m

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.94 EUR 7.13 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.35 EUR 7.62 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.11 EUR 8.53 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord ST-SC 50/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
115.34 EUR 138.41 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 1m

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
4.25 EUR 5.10 EUR
SKLADOM :  Áno 

 Cena do vypredania 

   

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 2m

Opticord SC-SC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-SC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.35 EUR 7.62 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.94 EUR 7.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.76 EUR 8.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 50/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.42 EUR 13.70 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 1m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.94 EUR 7.13 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 2m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-LC 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče n...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.41 EUR 7.69 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.86 EUR 9.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.90 EUR 11.88 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ Xm délka na přání

30 metrů

Cena bez DPH /  Cena s DPH
53.01 EUR 63.61 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 3m

Opticord LC-LC - je optický patchkabel, který je na obou stranách zakončen koncovkami typu LC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 3 m. Specifikace LC-LC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče ne...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.99 EUR 8.39 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.57 EUR 9.08 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 7m

70m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
41.36 EUR 49.63 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 1m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.48 EUR 6.58 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.76 EUR 8.11 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.34 EUR 8.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-ST 09/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.29 EUR 14.75 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord LC-SC 09/125µ 1m

Opticord LC-SC - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem SC. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-SC 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.58 EUR 7.90 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 3m

Optický kabel duplexní SC-SC 09/125µ 3m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.64 EUR 7.97 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ 5m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.16 EUR 9.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Opticord SC-SC 09/125µ Xm délka na přání

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.16 EUR 16.99 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 17:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 17:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu