Status: Novinka


 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
FIBARO detektor kouře, Z-Wave

Senzor bezdrátový, detekce i nejmenšího množství kouře, odolává vysokým teplotám až 200°C, splňuje normu EN 14064, snadná instalace, LED dioda, Z-Wave, výdrž baterie až 3 roky, pro Fibaro Home Center/ Lite/ Starter Kit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
66.80 EUR 80.16 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Slim HDMI High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 1,5m

Kvalitní Slim propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HD...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.20 EUR 6.24 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Slim HDMI High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 2m

Kvalitní Slim propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HD...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.54 EUR 6.65 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Slim HDMI High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 3m

Kvalitní Slim propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HD...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.09 EUR 7.31 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
  Delock Cable USB 3.0 Type-A male > USB 3.0 Type-B male 5.0 m black

1 x USB 3.0 Typ-B samec • Průřez kabelu: 26 + 28 A...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.46 EUR 8.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.49 EUR 7.79 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.61 EUR 17.53 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.37 EUR 8.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.30 EUR 9.96 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.13 EUR 12.16 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.91 EUR 8.29 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.61 EUR 22.33 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.20 EUR 9.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.54 EUR 11.45 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.12 EUR 14.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.96 EUR 8.35 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.10 EUR 12.12 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.32 EUR 8.78 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.65 EUR 9.18 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.39 EUR 10.07 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable SATA 6 Gb/s receptacle straight > SATA receptacle upwards angled 70 cm blue with gold clips

Popis Tento SATA kabel od Delocku umožňuje interní připojení různých SATA zařízení, např. HDD, karty s řadiči nebo Flash paměti. Vyhovuje poslednímu standardu a poskytuje přenosovou rychlost data ž do 6 Gb/s. Je zpětně kompatibilní s předešlými SATA ve

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.27 EUR 1.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2- Power baterie pro TOSHIBA Equium serie/Satellite serie Li-ion (6cell), 10.8V, 4400mAh

Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosní počítače Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Počet článků 6 Cells Runtime Standard Life Napeti 10,8 V Kapacita 4400 mAh Vaha 298 g

Cena bez DPH /  Cena s DPH
24.10 EUR 28.92 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - EB-B105BE for Smartphone 3,7V, 1800mAh

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.91 EUR 15.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0169A Apple iPhone 5S internal battery kit, 3,7 V, 1560 mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 1560 mAh Vaha 36 g Tvar Rectangular

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.29 EUR 9.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0002A for Smartphone 3,7V 1000mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 1000 mAh Vaha 20 g Rozmery 52 mm x 33 mm x 5 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.36 EUR 6.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0117A for Smartphone, 3,8V, 2100mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 2100 mAh Vaha 38 g Rozmery 62 mm x 50 m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.89 EUR 11.87 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0127A for Smartphone, 3,8V, 1500mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 1500 mAh Vaha 29 g Rozmery 60 mm x 50 mm x 4 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.39 EUR 10.07 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0128A for Smartphone 3,8V, 2600mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 2600 mAh Vaha 45 g Rozmery 63 mm x 57 mm x 5 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.21 EUR 13.45 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0153A for Smartphone 3,7V, 1650mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 1650 mAh Vaha 34 g Rozmery 79 mm x 38 mm x 6 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.28 EUR 13.54 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0159A for Smartphone, 3,8V 1860mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 1860 mAh Vaha 31 g Rozmery 86 mm x 4 mm x 39 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.58 EUR 11.50 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0168A for Apple iPhone 5 internal battery kit, 3,8 V, 1440 mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 1440 mAh Tvar Rectangular Výrobce Toto

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.79 EUR 9.35 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - PDA0037A for PDA, 3,7 V, 1200 mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie PDA , Baterie pro PDA a dal?í malé počítače Chemické složení baterie Lithiový polymer , Lehká nabíjecí Napeti 3,7 V Kapacita 1200 mAh Vaha 32 g Rozmery 63 mm x 42 mm x 6 mm Tvar Rectangular Výrobce Toto je...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.35 EUR 16.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie do Laptopu Dell Latitude 14 7000 Series/E7440 Touch Series/E7440 Series/E7440, 7,4V, 6400mAh, 47Wh

Záruka 1 rok Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosní počítače Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 7,4 V Kapacita 6400 mAh Vaha 380 g Rozmery 282 mm

Cena bez DPH /  Cena s DPH
113.74 EUR 136.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie do Laptopu Dell Latitude E6120/E6220/E6230/E6320/E6320 XFR/E6330, 11,1 V, 2703 mAh, 3 Cells

Záruka 1 rok Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosní počítače Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Počet článků 3 Cells Runtime Short Life Napeti 11,1 V Kap

Cena bez DPH /  Cena s DPH
59.98 EUR 71.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie do Laptopu Dell Latitude E6120/E6220/E6230/E6320/E6320 XFR/E6330/E6430S, 11.1V 4400mAh 6 Cell

Záruka 1 rok Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosní počítače Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Runtime Standard Life Napeti 11,1 V Kapacita 4400 mAh Vah

Cena bez DPH /  Cena s DPH
97.97 EUR 117.56 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie do Laptopu Dell 11,1V, 5605 mAh, 65Wh, 6 Cells

Záruka 1 rok Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosní počítače Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Počet článků 6 Cells Runtime Standard Plus Life Napeti 11,1 V

Cena bez DPH /  Cena s DPH
82.94 EUR 99.53 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie do Laptopu Dell 11,1V, 8700mAh, 97Wh, 9 Cells

Záruka 1 rok Funkce baterie Laptop , Hlavní síťová baterie pro přenosní počítače Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Počet článků 9 Cells Runtime Extended Life Napeti 11,1 V

Cena bez DPH /  Cena s DPH
111.69 EUR 134.03 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie do nářadí 11V 1500mAh

FUNKCE BATERIE Elektrické nařadí , Baterie pro vrtačky, atd CHEMICKÉ SLOŽENÍ BATERIE Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. NAPETI 12 V KAPACITA 1500 mAh VAHA 189 g ROZMERY 51 mm x 47 mm x 88 mm TVAR Irregular COLOUR Černá VÝROBCE

Cena bez DPH /  Cena s DPH
13.34 EUR 16.01 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
2-Power Baterie do nářadí 12, 1750mAh

ZÁRUKA 1 rok FUNKCE BATERIE Elektrické nařadí , Baterie pro vrtačky, atd CHEMICKÉ SLOŽENÍ BATERIE Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. NAPETI 12 V KAPACITA 1750 mAh VAHA 187 g ROZMERY 50 mm x 49 mm x 93 mm TVAR Irregular VÝROBCE Toto je...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
16.80 EUR 20.16 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie do nářadí 12, 2000mAh

ZÁRUKA 1 rok FUNKCE BATERIE Elektrické nařadí , Baterie pro vrtačky, atd CHEMICKÉ SLOŽENÍ BATERIE NiMH , Novější typ nabíjecí NAPETI 12 V KAPACITA 2000 mAh VAHA 482 g ROZMERY 92 mm x 81 mm x 102 mm TVAR L-shape VÝROBCE Toto je originalní výrobek 2

Cena bez DPH /  Cena s DPH
17.48 EUR 20.98 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 



 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2018 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu