Status: Novinka


 

 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
Všetko
Len skladom
 

skladom: 

 
 

 

 

Zobraziť:


 
 
 

Zoradiť podľa:

kódu  vzestupně sestupně | názvu  vzestupně sestupně | ceny  vzestupně sestupně
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položiek

25

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
FIBARO detektor kouře, Z-Wave

Senzor bezdrátový, detekce i nejmenšího množství kouře, odolává vysokým teplotám až 200°C, splňuje normu EN 14064, snadná instalace, LED dioda, Z-Wave, výdrž baterie až 3 roky, pro Fibaro Home Center/ Lite/ Starter Kit

Cena bez DPH /  Cena s DPH
65.03 EUR 78.04 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
Grandstream HT814 [HandyTone analog telefonní adapter (ATA), 4xFXS

Popis produktu: Grandstream HT814 je 4 portový analogový adaptér (ATA), který umožňuje uživatelům vytvořit vysoce kvalitní a manažovatelné řešení IP telefonie bez nutnosti výměny stávajících telefonů. Ultra kompaktní design, perfektní kvalita hlasu, prop...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
92.61 EUR 111.13 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
KGUARD CCTV kamera VW325D

KGUARD CCTV kamera VW325D

Cena bez DPH /  Cena s DPH
121.18 EUR 145.42 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
Náhradní baterie AVACOM HP 440 G0/G1, 450 G0/G1, 470 G0/G1 Li-Ion 10,8V 5800mAh

Náhradní baterie AVACOM HP 440 G0/G1, 450 G0/G1, 470 G0/G1 Li-Ion 10,8V 5800mAh Tato baterie obsahuje vysokokapacitní články značky PANASONIC. Základní šestičlánková baterie, 269 x 44.6 x 19.8 mm 707616-141, 707616-242, 707616-851, 707617-421

Cena bez DPH /  Cena s DPH
53.95 EUR 64.74 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
PremiumCord Slim HDMI High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 1,5m

Kvalitní Slim propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HD...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.13 EUR 6.16 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Slim HDMI High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 2m

Kvalitní Slim propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HD...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.46 EUR 6.55 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
PremiumCord Slim HDMI High Speed + Ethernet kabel, zlacené konektory, 3m

Kvalitní Slim propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HD...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.93 EUR 7.12 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
  Delock Cable USB 3.0 Type-A male > USB 3.0 Type-B male 5.0 m black

1 x USB 3.0 Typ-B samec • Průřez kabelu: 26 + 28 A...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.46 EUR 8.95 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.51 EUR 7.81 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
14.61 EUR 17.53 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.39 EUR 8.87 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.30 EUR 9.96 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.13 EUR 12.16 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
6.90 EUR 8.28 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
18.65 EUR 22.38 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.20 EUR 9.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.50 EUR 11.40 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.10 EUR 14.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 1 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.00 EUR 8.40 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 10 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.09 EUR 12.11 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.31 EUR 8.77 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 3 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
7.66 EUR 9.19 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 5 m

Popis Tento optický kabel od Delocku může být použit pro připojení různých síťových zařízení, např. NIC se SFP modulem ke switchi nebo media konvertoru. Oba vodiče sdílí jeden plášť a jeden boot, což dělá kabel velmi prostorově efektivní. Vysouvací páč

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.38 EUR 10.06 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
 Delock Cable SATA 6 Gb/s receptacle straight > SATA receptacle upwards angled 70 cm blue with gold clips

Popis Tento SATA kabel od Delocku umožňuje interní připojení různých SATA zařízení, např. HDD, karty s řadiči nebo Flash paměti. Vyhovuje poslednímu standardu a poskytuje přenosovou rychlost data ž do 6 Gb/s. Je zpětně kompatibilní s předešlými SATA ve

Cena bez DPH /  Cena s DPH
1.26 EUR 1.51 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
10.6" Display Pen Tablet

sign&save a sign&save | mobile jsou kompaktní a odolné plug & play zarízení pro zachycení podpisu. Poskytují efektivní workflow bez papíru - mobilní pro všechny, kterí casto pracují s dokumenty na cestách, anebo napevno nainstalované na verejných prepážk

Cena bez DPH /  Cena s DPH
486.40 EUR 583.68 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
15.6" Interactive Pen Display

DTK-1651 spojuje 15.,6” LCD displej ve Full HD rozlišení s nejnovejším zpusobem šifrování. Je to prémiový produkt pro eSignature a umožnuje zobrazovat a podepisovat celé dokumenty a jejich zobrazení bud na výšku nebo na šírku, presne podle vaší potreby. ...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
861.53 EUR 1 033.84 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2- Power baterie pro TOSHIBA Equium serie/Satellite serie Li-ion (6cell), 10.8V, 4400mAh

Alternativní hlavní síťová baterie pro přenosné počítače. Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Chemické složení baterie: Li-ion (Lithium-ion) Parametry: 4400 mAh, 10.8 V Počet článků: 6 Záruka: 1 rok Rozměry: 206 mm x 52 mm x 20 mm Váha: 298 g T...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
25.61 EUR 30.73 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - EB-B105BE for Smartphone 3,7V, 1800mAh

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.91 EUR 15.49 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0169A Apple iPhone 5S internal battery kit, 3,7 V, 1560 mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 1560 mAh Vaha 36 g Tvar Rectangular

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.69 EUR 10.43 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - J-S1 for Smartphone BlackBerry J-S1, 3,7V 1450mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 1450 mAh Vaha 30 g Rozmery 64 mm x 44 mm x 5 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
22.33 EUR 26.80 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0002A for Smartphone 3,7V 1000mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 1000 mAh Vaha 20 g Rozmery 52 mm x 33 mm x 5 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.02 EUR 6.02 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0047A for Smartphone 3,7V, 700mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 700 mAh Vaha 18 g Rozmery 61 mm x 38 mm x 5 mm Tvar Rect...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
5.56 EUR 6.67 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0117A for Smartphone, 3,8V, 2100mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 2100 mAh Vaha 38 g Rozmery 62 mm x 50 m

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.91 EUR 11.89 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0125A for Smartphone 3,8V, 3100mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 3100 mAh Vaha 53 g Rozmery 75 mm x 55 mm x 6 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.06 EUR 14.47 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0127A for Smartphone, 3,8V, 1500mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 1500 mAh Vaha 29 g Rozmery 60 mm x 50 mm x 4 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.44 EUR 10.13 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0128A for Smartphone 3,8V, 2600mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 2600 mAh Vaha 45 g Rozmery 63 mm x 57 mm x 5 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
12.42 EUR 14.90 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0142A for Smartphone, 3,7V, 1900mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 1900 mAh Vaha 34 g Rozmery 69 mm x 51 mm x 4 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
10.47 EUR 12.56 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0153A for Smartphone 3,7V, 1650mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,7 V Kapacita 1650 mAh Vaha 34 g Rozmery 79 mm x 38 mm x 6 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
11.27 EUR 13.52 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0159A for Smartphone, 3,8V 1860mAh

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithium ion , Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. Napeti 3,8 V Kapacita 1860 mAh Vaha 31 g Rozmery 86 mm x 4 mm x 39 mm Tvar Rec...

Cena bez DPH /  Cena s DPH
9.91 EUR 11.89 EUR
SKLADOM :  Nie
     

 
 
 
 
2-Power Baterie - MBI0167A for Apple iPhone 4S internal battery kit

Záruka 1 rok Funkce baterie Mobilní telefon , Baterie do mobilních telefonů Chemické složení baterie Lithiový polymer , Lehká nabíjecí Napeti 3,7 V Kapacita 1350 mAh Výrobce Toto je originalní výrobek 2-Power

Cena bez DPH /  Cena s DPH
8.44 EUR 10.13 EUR
SKLADOM :  Áno 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 


 

Označené produkty

 
Označené produkty:

 
 
 



 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Vysvetlivky: Na ceste

Farby: Čierna = V cenníku; Modrá = Novinka; Oranžová = Výpredaj sklad.zásob; Červená = Akciový produkt; Zelená = Znížená cena; Fialová = Veľmi dôležitý produkt; Šedá = Dopredaj (koniec výroby); Zelená = Volať PM; Tyrkysová = Obmedzená dostupnosť; Oranžová = Mimoriadny výpredaj; Tmavorůžově = Cena do vypredania; Modrozeleně = Cena na dotaz; černá = R.I.P.; Zelená = Ukončená výroba; Zelená = Repas; = Promo special ;


 
 
 



 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
SWS Distribution a.s.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales@swsd.sk
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk

Prevádzková doba SWS (po-pia)

Obchodné oddelenie

8:30 - 18:00

Produktoví manažéri

8:30 - 17:00

Pokladňa

8:30 - 17:00

Reklamačné oddelenie

8:30 - 17:00

Osobné odbery

8:30 - 18:00
 
 
Meno: Heslo:
 
 
 
 

Powered by CyberSoft s.r.o.

 

 

 

© 2017 SWS Distribution a.s.

Studená 5, 821 04 Bratislava, Slovenská republika

Tel.: +421 2 48 200 500, Fax: +421 2 48 200 599, sales@swsd.sk

 
 
 

Nahlásiť chybu